January 31, 2023

Antonela Berisha është vajza që tashmë të gjithë e njohim.

Dikush nga Përputhen e dikush nga Big Brother VIP Albania Atnonela arriti të rrëmbente vëmendjen e të gjithve.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndanë momente nga përditshmëria me ndjeksit.

Së fundi bukuroshja morri vëmendje më imazhin duke darkuar ku shihet tejet elegante dhe shumë stil./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *