January 31, 2023

Rreth 10 ditë më parë, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Dojna Mema u bë nënë për herë të parë.a

Ajo solli në jetë një djalë në ambientet e Spitalit Amerikan dhe e pagëzoi me emrin Nolan Sol, menjëherë, Dojna nuk nguroi të ndante momentin më të bukur të jetës me ndjekësit e saj në Instagram.

Gjithashtu, në ditët në vazhdim moderatorja po tregon çdo çast me vogëlushin e saj, i cili i ka ndryshuar komplet ditën.

Së fundmi, Dojna ka zbuluar edhe një moment shumë gazmor, duke rrëfyer se si po e përjeton e motra statusin e tezes, ajo ka postuar një foto, ku Mikela shfaqet super e lodhur në divan dhe ka shkruar: “Kur je teze bëhet bukur”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *