January 28, 2023

Elita Rudi, është njëra nga prezantuese më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë të gjatë që nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo vazhdon të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Gjatë kohës sa ishte larg televizionit, ajo më shumë i është përkushtuar rritjes së dy fëmijëve të saj, Zërit dhe Botës.

E tani, duket se ajo i është rikthyer aktiviteteve fizike, pasi së fundmi ajo ka postuar një foto nga fitnesi, trupi i saj në formë ka rënë në sy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *