February 7, 2023

Arbana dhe Zoi kanë dal nga materniteti dhe kanë shkuar në shtëpi. Aty Eduarti ishte kujdesur t’i priste me një ambient plot me tollumbaca rozë, balona e buqeta me lule.

Arbana postoi disa foto nga surpriza duke u shprehur falenderuese, por per me teper duklet mahnitese.

“U riktheva në shtëpi me të ëmblën time Zoi”, shkruan moderatorja. “Faleminderit te gjitheve per urimet e pafundme dhe gjithe dashurine e pamase keto dite, ma keni mbushur zemren plot.

Faleminderit gjithe stafit mjekesor te Maternitetit “Koço Gliozheni” , ne menyre te vecante Doktor Orionit per gjithe perkujdesjen dhe trajtimin ne te tre lindjet e femijeve te mi. Mirenjohese gjithe jeten”, vazhdoi Arbana duke pozuar e veshur me një fustan vjollcë dhe me tortën në duar.

Në fund pati një falenderim edhe për Eduartin: “Të dua Eduart Grishaj s’di çdo beja pa ty”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *