October 5, 2022

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar. Ata konfirmuan pak javë më parë se do të bëhen prindër për herë të parë.

Që kur pranoi se është në pritje të ëmbël, ish banorja e “Big Brother Vip” nuk i ka kursyer fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

Ndonëse fansat kanë kurioz, dyshja ende nuk e kanë zbuluar publikisht gjininë e fëmijës që po presin. Së fundmi, moderatorja ka publikuar një video ku shfaqet në një pishinë ndërsa shprehet e lumtur për njohjen me Dagz. “Bebi mu. Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur”, shkruan Dagz.

Lajmi për shtatzëninë e Einxhel ishte një befasi e këndshme për shumë kënd, teksa ajo dhe DJ Dagz pritet të bëhen prindër për herë të parë pas disa muajve

Tani, Einxhel ka dashur të jetë enigmatike dhe mos të tregojë së cila do të jetë gjinia, pasi që me anë të një postimi ajo është marrë më shumë me mediat, pavarësisht së ishin ato që kishin shkruar për shtatzëninë e saj që disa javë rresht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.