September 30, 2022

Einxhel Shkira nuk po i ndal fotot me barkun e rrumbullakosur. Madje ajo mori disa ditë më parë disa komente ku i thonin se po bën sikur vetëm ti je shtatzënë.

Megjithatë edhe pse reagoi duket se kjo nuk i bën shumë.

Së fundmi publikoi një foto veshur me pantollona pink e bluzë të bardhe dhe po duket kaq e ëmbël shtatzënë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.