September 30, 2022

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizzit kosovar. Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku tregon se ka ndryshuar lookun e saj.

Nga zeshkane është transferuar në biondinë. Kaq joshëse po duket ajo në sitlin e ri të flokëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.