December 5, 2022

Atdhe Xharavina kaloi disa ditë bashkë me nënën e tij. Ai ka ndarë me ndjekësit momentet e kaluara bashkë me të, e së fundmi edhe një bisedë mes nënën e babait.

”E mori malli për burrin” shkruan Atdheu krahas videos ku bisedojnë prindërit e tij.
Ndryshe, Atdheu ka potencuar se është i lidhur dhe kujdeset edhe për babain si për nënë por që ky nuk dëshiron ta postoj në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *