May 28, 2023

Mbrëmë u publikua një foto e papublikuar më parë të këngëtares, Beatrix Ramosaj dhe të aktorit Donald Veshaj, ish çifti i njohur i Big Brother shihen jashtë shtëpisë së famshme dhe kjo mesa duket ka qenë “selfie” i parë mes tyre.

Por dashuria e tyre zgjati fare pak, pasi ishte Trixa ajo që i dha fund kësaj lidhjeje dhe më pas Donaldi iu rikthye historisë së tij të vjetër të dashurisë, (asaj që pa gjithë Shqipëria me moderatoren Bora Zemani).

Por në zhurmën e madhe dhe në xhiron që fotoja e Donaldit dhe Trixës bëri në rrjet ka reaguar edhe Bora.

Ajo nuk ka “heshtur” siç bëri Donaldi me këngën e tij por ka shkruar “urime, urime”…./kryefjala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *