February 7, 2023

Laureta Maqedonci, është njëra nga figurat më të përfolura së fundmi, ani pse kanë që një kohë të gjatë që ajo dhe artistin, Robert Berisha janë lidhur, romanca e tyre u zbulua javë më parë.

Tani çifti në fjalë nuk po e kursejnë dashurinë e tyre dhe atë po e shfaqin pothuajse në çdo postim.

E dyshja në fjalë duket se tani kanë nisur pushimet, e Laureta shpesh poston foto nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi ajo është shfaqur me një imazh shumë sensual, e me këtë pamje ajo do ta “kallë” Roberitn./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *