January 31, 2023

Në rrjet është përfolur se Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes sapo kanë dalë nga ‘Big Brother VIP’ por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

Sipas “Kryefjala.com” dyshja janë takuar dhe kanë folur disa herë jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Pas kaq shumë muajsh në rrjet është publikuar dhe një foto nga kjo periudhë.

Donaldi dhe Beatrix shihen së bashku në makinë (foto e shkrepur pas daljes së dyshes nga Big Brother). Fotoja është publikuar pikërisht në ditën e ditëlindjes së Donaldit por me çfarë qëllimi vallë?

Nga ana tjetër kujtojmë se Donaldi është ribashkuar me Bora Zemanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *