February 7, 2023

E lindur me 1 shtator të vitit 1995, Loredana sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 27 vite jetë.

Me të hyrë mesnata, këngëtarja mori urime të shumta, në mesin e tyre nuk mungoi dhe urimi nga mikja e saj Morena Taraku, e cila në mbishkrimin e një foto-je shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Ti i meriton më të mirat”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *