December 5, 2022

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, ka tash e sa kohë që ka ndarë rrugët me ish-gruan e tij të dytë, Afrona Dika, dy ish-bashkëshortët duket se nuk po i kursejnë edhe postimet thumbuese në rrjetet sociale.

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika përballet me të papriturën – Gazeta Express

Pak ditë pasi Afrona publikoi disa fotografi të reja, ku shfaqej e freskët dhe mjaft tërheqëse, Blero duket se ka vendosur ta thumbojë përmes një postimi në Instagram.

Këngëtari i hitit “Fotografia” publikoi një fotografi të realizuar në suana, në mbishkrimin e së cilës pati disa fjalë mjaft shpotitëse.

“Nuk ka njerëz më të hidhur, se ata që bëhen të ëmbël vetëm për interes”, ishte mbishkrimi i këngëtarit Muharremi në fotografinë e publikuar në InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *