November 30, 2022

Sara Hoxha ndodhet në pushime.

Bashkë me Ledrin vajzën e tyre Poem dhe shoqërinë ata po kalojnë momente të mira.

Derisa në një postim të fundit Sara shihet pa pikë grimi.

Edhe kështu duket e bukur apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *