February 7, 2023

Sot është një ditë speciale për Loredanën, rep artistja e njohur shqiptare, e lindur me 1 shtator 1995, sot feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Loredana Zefi është nga artistet shqiptare më të suksesshme në botë, karriera e saj muzikore shtrihet mes Zvicrës dhe Gjermanisë aty ku disa herë është shpallur artiste e vitit duke thyer rekorde.

Lori është nënë e një vajze me emrin Hana, e cila erdhi në jetë nga lidhja e saj me reperin Mozzik, dyshja i dhanë fund pas dy tentativave për të rregulluar raportet ndërsa kanë sjell disa projekte muzikore së bashku.

Në mesin e urimeve të shumta për ditëlindjen e saj ishte një që dikush nga familja i uroi duke zbuluar një foto të rrallë nga fëmijëria e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *