May 28, 2023

Çifti është në një lidhje prej vitesh, por në vitin 2017 vendosën të kurorëzonin me martesë dashurinë e tyre gjatë një ceremonie VIP. Besi dhe Xhensila festuar përvjetorin e martesës, ku vëmendjen e mori urimi i Besit për partneren.

Sot, një ndër çiftet më të famshme dhe më të përfolura në mediat shqiptare, Xhensila Myrtezaji dhe Bes Kallaku festojnë 5-vjetorin e martesës.

Siç e do tradita, çifti kanë uruar njëri-tjetrin në rrjetet sociale me fjalë zemre dhe gjithashtu na kanë zbuluar disa foto nga martesa e tyre që nuk i kishit parë.

“Njesoj si para 13 vitesh me shkelqejn syte per ty. Sot festojm bashke me Ajken 5 vjetorin e kurorezimit tone”, shkruan Xhensila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *