January 28, 2023

Një foto e rrallë që nuk ishte parë më herët po qarkullon në internet, teksa në të shfaqet Beatrix dhe Donaldi duke qëndruar së bashku pas daljes nga BBV.

Edhe pse u duk sikur marrëdhënia e tyre nuk zgjati pas daljes nga formati televiziv, kjo foto e siguruar nga Kryefjala.al zbulon raportin e tyre pas mbylljes së BBV.

Pak më parë Donaldi publikoi këngën e re “Hesht” ku rrjeti direkte e ka marrë si një dedikim ndaj Borës, por ka disa indicie që na bëjnë ta shohim më tepër si një peng ndaj Trixës e dedikim për të.

“Jo mos ki frikë se nuk jena tu bo faj!”, Rikujtojmë se Trixa në këngën që realizoj pas daljes nga Big Brother realizoj këngën “faj”, ku i dedikohej Donaldit e duket se ai tani po i kthen një përgjigje./kryefjala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *