December 2, 2022

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja përmes një postimi në rrjete sociale.

“Dreams do come true???

Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi??

Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkruan Arbana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *