November 30, 2022

Pasi konfirmoi shtatzëninë Einxhel Shkira nuk fshihet më dhe ka publikuar në rrjetet sociale disa foto me barkun e rrumbullakosur. Ajo shfaqet duke pozuar e veshur me pantallona rozë dhe një bluzë me arush ku shkruhet engjëll.

Einxhel ndan momentin më special në BBV – GazetaBlic

Mirëpo përpos komenteve pozitive, ka dhe nga ata që bëjnë komente të pavenda. “Zemër me këtë shtatzëni aq të madhe e keni bërë punën, sikur je e vetmja në botë shtatzënë”, i shkruan një komentues Einxhelit, e cila s’e ka lënë mangët pa përgjigje.

“Pse a mos je gjë edhe ti përveç meje? Për veten time e vetmja jam dhe për mua shumë e madhe është se nuk lind çdo muaj. E nëse ty të duket gjë e vogël të jesh shtatzënë atëherë po më dh imbset jot ëmë që të ka mbajt 9 muaj në bark e të ka rritur sa një gomar për me i bë këto komente një vajze shtatzënë’’, i përgjigjet moderatorja.

Më pas ajo e ka shpërndarë komentin edhe në Instastory ku ka shkruar: “Ndërkohë realiteti jonë mask ilist që e trajton shtatzëninë sikur po ha një tas groshë a thu s’po bën një qenie tjetër. Po s’keni faj se ca gra më mirë të kishin ngrënë një tas groshë se të bënin ca si puna juaj.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *