December 2, 2022

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora para pak çatesh ka publikuar foto nga plazhi duke u rrëzitur.

Ajo së bashkë me rrezet e diellit po shkëlqen nga bukuria. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *