February 7, 2023

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora para pak çatesh ka publikuar një video e veshur me një fustan të gjatë, me të cilin po shkëlqen.

Ajo gjithashtu ka marrë vëmendjen edhe me firuzrëne saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *