January 27, 2023

Ka muaj që reperi nga drenica Don Xhoni është ndarë nga modelja ruse, Ariana Lirey.

Mirëpo, raporti në mes reperit dhe modeles vazhdon të komentohet në media.

Në mediat shqiptare po qarkullon lajmi se Ariana, është në një lidhje të re dashurie e kjo nxiti reagimin e kësaj të fundit.

“Për mua kjo është histori e përfunduar. Ju lutem mos e lidhni më emrin tim me Xhonatanin.

Faleminderit të dashura media.”, shkroi ajo në InstaStory. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *