January 28, 2023

Aktorja e njohur turke për rolin e saj në serialin “Erkenci Ku?”, Demet Özdemir ka lidhur kurorë me O?uzhan Koç. Çifti është martuar mbrëmjen e djeshme me një dasmë madhështore në Sar?yer, Stamboll, ku morën pjesë emra të njohur nga bota e artit.

Dasma ishte planifikuar më 26 Gusht, por u shty për dy ditë për shkak të motit të keq.

Özdemir zgjodhi dy fustane nusërie, njëri prej të cilëve ishte i veçantë me kuadrata dhe me bisht tyli të fryrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *