December 4, 2022

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi po i shijon pushimet me burrine e saj Ermalin dhe shoqërinë e tij.

Të vendosur në një jaht luksoz, Ariana po i shijonë pushimet në maksimum.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurt e shumë provokues.

Me këtë veshje ajo do ta ‘shkrijë’ Ermalin. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *