September 30, 2022

E ftuar në Prive javë më parë, Sara Hoxha me ciltërsi na zbuloi shumë nga jeta e saj personale dhe planet për të ardhmen.

Ndër të tjerash ajo foli edhe për raportet me familjen e saj të dytë, prindërit e Ledrit.

Ajo tregoi sa e sikletshme ishte takimi i tyre i parë në Ulqin.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.