December 2, 2022

Atdhe Xharavina, ish konkurrenti i Përputhen sjell shpesh imazhe me nënën e tij.

Duke treguar dashurinë e kujdesin që ka për të ai komentohet shumë nga publiku.

Por së fundmi Atdhe ka treguar se ka marrë shumë komente duke pyetur për raportin që ka me babain derisa nuk hezitoi që të përgjigjet.

”Më keni skrujt shumë dhe për babin po nuk ka qejf vetë ta nxjerr të instagrami patjeter që e dua dhe kujdesem edhe për babin njejtë si për mamin” ishte përgjigja e Atdheut./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *