December 2, 2022

Prej ditësh përflitet se Rina Balaj dhe Sin Boy i kanë dhënë fund lidhjes, kjo pasi është vënë re se çifti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, madje kohëve të fundit nuk kanë nuk kanë publikuar as foto së bashku.

Nuk dihet ende se çfarë mund të ketë ndodhur mes çiftit. Mbase dyshja po kalon një periudhë krize në marrëdhënien e tyre ose janë ndarë përfundimisht, por kjo mbetet për tu parë në ditët në vazhdim nëse do të ketë ndonjë reagim nga ana e tyre.

Ndërkohë, si për t’i hedhur ben zinë zja rrit këngëtarja ka publikuar disa video në Instagram ku këndon këngën e Jhené Aiko me titull “The Worst”(Më i keqi).

Në vargjet e saj thuhet: “Dhe ti nuk ishe i veçantë, Derisa të bëra unë të veçantë/ Më mirë sillesh sikur e di, Se kam kaluar me keq se ti/Unë thjesht nuk mund të vazhdoj të largohem, Por unë nuk kam nevojë për ty/Unë nuk kam nevojë për ty, por të dua ty.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *