November 30, 2022

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po i shijon pushimet me burrin e saj Ermalin në Greqi, eshtë Ermali i cili ka postuar një foto super te bukur.

Të ulur në preher gruan ne tij, Arianën, ata janë shfaqur kaq te afert, ndërsa Ariana ka rrezikuar duke ju ulur në ‘zonën e ndaluar’ burrit të saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *