October 4, 2022

Reagimet për ngjarjen e rëndë te djeshme ndaj nje 11 vjecarje kanë qenë të shumta dhe qytetarët do të dalin në protestë ditën e nesërme, nisjes i janë bashkuar edhe personazhe publik e mes tyre edhe Dafina Zeqiri.

Por ajo është përballur me komente nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe njërin prej tyre e ka demaskuar duke i publikuar identitetin.

Pas kësaj, këngëtarj aka bërë një video në Tiktok ku shfaqet si asnjëherë me lot në sy duket treguar edhe njëherë dhimbjen.

“Po perpiqem të them fjalët që dua të them, sa e mërzitur dhe trishtuar jam! Ndaloni këto budallallëqe: shihe qysh po veshin, po nxirrni këngë terheqese, po dridhni te pasmet. Nuk keni të drejtë të merrni çfarë nuk është e juaja edhe pikë”, shkruan këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.