January 27, 2023

Semi Jaupaj konfirmoi ribashkimin e Borës me Donaldin me anë të një fotoje në rrjete sociale. Semi, Bora dhe Donaldi ndodheshin në “Sunny Hill Festival” dhe në të njëjtin vend ndodhej dhe Beatrix Ramosaj.

Këngëtarja publikoi disa foto ku shfaqej e veshur me shumë stil, por së fundmi të gjithë vëmendjen e ka marrë një koment.

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina i ka komentuar “Yll bote”, ndërsa Beatrix ia ka kthyer me një zemër të bardhë. Çfarë po ndodh vallë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *