December 5, 2022

Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, por, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste, duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Ajose fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt bardh, madje në njërën nga fotot shfaqet me një ‘duvak’.

Kjo foto ka ngjallë dyshime nëse Mimoza është martuar. Mbetet të shihet nëse fshihet diçka pas këtyre fotove. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *