May 28, 2023

Ajo ka qenë në Zyrih fundjavën që lamë pas për një performancë në festivalin Open Air të Zvicrës.

Pas performancës, Rita Ora është fotografuar duke lënë qytetin zvicerian me një veshje të përditshme.

Këngëtarja, 31 vjeçare, dukej komode me një kapuç të zi dhe hoodie dhe streçe me nuanca bardhë e zi.

Rita e plotësoi look-un e saj me një palë atlete sportive të zeza dhe një çantë blu, make-up-i mungonte në këtë paraqitje të saj, këngëtarja po shkonte drejt aeroportit me një grup miqsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *