December 2, 2022

Yll Limani ka filluar pushimet, pas një sezone tejet të ngarkuar.

Artisti duket se po kërkon dikë.

Në postimi e fundit në Instagram, ai thotë: “Hajde jetojna n’deti bashke”.

Por kë po e kërkon Ylli dhe kush po i mungon?!Presim përgjigjje nga vet Ylli, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *