January 27, 2023

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura aktualisht.

E veçanta e saj, është se ajo në treg hyri si dyshe bashkë me të fejuarin e saj, Fidan Gashin.

Çifti në fjalë kanë arritur sukses shumë të mëdha me publikimin e këngëve, pasi gjithmonë janë pëlqyer nga publiku dhe janë bërë virale.

Ajo çka bie në sy te Rita, përveç talentit në këngë, është eshë pamja e saj e jashtme, këngëtarja nga Gjakova edhe e veshur thjeshtë duket si kukull./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *