January 27, 2023

Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Bora kanë vendosur të mos fshihen më, e kanë publikuar vetë foton që ndjekësit e tyre kërkonin.

Ata shfaqen të dy të përqafuar, bashkë me miken e përbashkët Semi Jaupaj, në festivalin e Dua Lipës në Tiranë.

Pak metra larg tyre ishte edhe Beatrix Ramosaj, Trixa ka publikuar foto nga Sunny Hill duke reaguar me një mbishkrim interesant.

“2 Euro”, shkruan Beatrix në Instagram./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *