December 4, 2022

Mihrije Braha, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

Mihrija gjithmonë është komentuar edhe për pamjen dhe fizikun e saj shumë të mirë.

E veshur me një parë rroba sportive, ajo po duket si një vajzë 20 vjeçare./ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *