September 30, 2022

Adrola Dushi ka treguar mbrëmë që ajo dhe shoqëria e saj janë fansat më të zjarrtë të reperit nga Kosova, Capital T.

Nuk kanë munguar komplimentat që modelja bukuroshe ka bërë për reperin e njohur me të cilin është përfolur se është prej vitesh në një lidhje dashurie.

”Bisha në skenë” dhe “ Kapo të duam” kanë qenë disa nga fjalët që Adrola dhe miqtë e saj kanë zgjedhur për Capital T.

Përveçse janë përfolur për një romancë dashurie (por që kurrë se kanë pranuar këtë fakt publikisht), Adrola dhe Capital T kanë edhe një këngë sëbashku, ish Miss Universe Albania është modele në një nga klipet më romantike të Capital T dhe pikërisht në këngën “C’est la vie”./kryefjala

Leave a Reply

Your email address will not be published.