October 4, 2022

Mbrëmjen e djeshme Kristina Baki dhe partneri i saj Erosi kanë marrë pjesë në “Sunny Hill Festival”. Këtë e ka zbuluar mikesha më e mirë e modeles, Adrola Dushi.

Më tej ajo ka ndarë një foto me çiftin. Vetë Kristina është shumë e rezervuar rreth jetës private dhe nuk publikon foto me partnerin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.