October 3, 2022

Prezantuesi, dhe aktori i njohur Donald Veshaj ka një lajm të ri.

Artisti së fundmi është duke shijuar sukses edhe si këngëtar.

Kështu përmes një fotografie në Instagram njoftoi se do të jetë kënga e tij e radhës.

Sipas postimit me datë 1 shtator ai do të lansojë këngën e tij të re me titull “Hesht”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.