December 5, 2022

Pas disa javësh në “Kepin e Tundimeve”, Atdheu ka vendosur të tërhiqet nga gara, konkurrenti nuk është ndjerë mirë dhe ka kërkuar të largohet.

Ai u shpreh i mërzitur që nuk e vazhdoi dot, por shtoi se nuk po ia del dot.

“Do iki, s’po ndihem mire, S’besoj se do kem performancën e duhur që të vazhdoj rrugëtimin tim kisha qejf ta çoja deri në fund, por s’po ja dal dot”, tha Atdheu teksa falenderoi mikun e tij, Fationin dhe përqafoi konkurrentët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *