May 28, 2023

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka pasur një sezon mjaft të suksesshëm, ajo ka sjell disa këngë të cilat janë shndërruar në hite, gjersa nuk munguan edhe koncertet e mbrëmjet muzikore.

Xhensila së fundmi është kthyer në kohë, duke publikuar një imazh të rrallë nga fëmijëria e saj.

Bëhet fjalë për një fotografi të realizuar para shumë vitesh kur ajo ishte fëmijë, e ulur në një sallë dhe e veshur me një xhup të madh.

“Kujtime”-shkroi ajo krahas imazhit. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *