November 30, 2022

Remzie Osmani, është duke shijuar ditët më të bukura krah mbesës së saj, Emmës.

Pas një sezoni shumë të ngarkuar me dasma dhe ahengje të ndryshme, duket se këngëtarja nga Mushtishti, ka gjetur disa ditë pushimi, shkruan ORAinfo.

Ajo shumicën e kohës është e ngarkuar me profesionin e saj dhe shumë pak ka kohë të lirë për t “iu përkushtuar veçanërisht mbesës së saj.

Por, duket se gjyshja Remzie e ka lazdruar paksa mbesën e vetëm, pasi që shikoni se ku është fshehur ajo./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *