December 2, 2022

Tani jemi mësuar, ku është Capital T duke përformuar, në zonën VIP është Adrola Dushi duke e admiruar.

Por jo vetëm kaq, dyshja përfliten prej kohësh se janë në një lidhje edhe pse nuk e kanë konfirmuar as njëeri e as tjetri.

Mbrëmjen e djeshme, Capital T performoi në “Sunny Hill Festival” në Tiranë ku ndezi skenën, atmosferën dhe Adrola Dushin e cila e quan një “Bishë në skenë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *