May 28, 2023

Gazetari Berat Buzhala ka reaguar pas njoftimit për arritjen e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë për dokumente, duke thënë se kjo marrëveshje është arritur në vitin 2011.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Buzhala ka shkruar se “nëse doni e festojmë dy herë”, këtë marrëveshje.

Postimi i plotë i Buzhalës:

Heren e fundit i kam ra tranzit neper Serbi me leje te njoftimit. Problem kane qene tabelat. Na i qitshin do te perkoheshme. Kjo marreveshje u pat arrite ne vitin e larget, 2011. Nese doni e festojme dy here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *