January 31, 2023

Leonora Jakupi, vazhdimisht është diva e muzikës shqiptare, ani pse ka kohë të gjatë në skenë, ajo ende edhe sot është njëra nga këngëtaret më të kërkuara.

Edhe në sezonit e verës këngëtarja nga Drenica, ka qenë shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe dasma.

E duke qenë se ka qenë shumë e përkushtuar në profesionin e saj, ajo kujdeset shumë edhe për pamjen dhe dukjen e saj në përgjithësi.

Së fundmi ajo është shfaqur me një fustan elegant shumë luksoz, ku në sy bie gjoksi i saj i madh./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *