January 28, 2023

Vajza e Alketa Vejsiut është bërë pjesë e jetës publike dhe e medivae gjithashtu me anë të profilit të saj në Instagram. Duket se edhe publiku ka mjaft interes për jetën e bukuroshes pasi në vetëm pak muaj në Instagramin e saj u shtuan rreth 20 mijë ndjekës.

Por gjithesi nuk dihej shumë për jetën e saj. Vetëm se fundmi Nikol ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj ku ka zbuluar shumë.

Ajo çfarë ka çuditur më shumë ndjekësit është mosha e Nikol e cila bie disi në kundërshtim me pamjen e saj. Ajo është vetëm 15 vjeç dhe ka zbuluar se në 26 janar mbsuh 16, shkruan Albeu.com.

Ajo i ka dhënë sërish ndjeësve mundësinë e një bisede ku pyetjet rreth saj dhe moderatores nuk mungojnë asnjëherë. Madje dikush e ka kërkuar për nuse.

“Paskan filluar aplikimet edhe në Instagram pse s’thoni ju”, shprehet Nicol.

“A i tregon mamit për gjëra në lidhje me çuna”, e pyet dikush tjetër.

“Ja them të gjitha”, i kthehet Nicol pa e menduar dy herë.

Nicol ka treguar gjithashtu marrëdhënien speciale me Alketën duke thënë se është edhe personi me të cilin udhëton më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *