May 28, 2023

Fifi dhe Monika Lubonja ende nuk e kanë kaluar një natë bashkë duke fjetur me njëra-tjetrën e duke biseduar deri orët e para të mëngjesit sikurse premtuar disa muaj më parë.

Këtë e ka zbuluar këngëtarja e cila ka publikuar në Instastory mesazhet private me Monikën. Siç mud të shihet në ‘screenshot’ e publikuar nga Fifi, aktorja i shkruan: “Kur do flemë bashkë?” Teksa Fifi ia kthen: “Ty po të pres. Ngelëm pa fjetur.”

Ndërkohë krah postimit në rrjetin sociale artistja ka shtuar: “Ky është mesazhi më i bukur që më vjen çdo muaj dhe akoma s’ndodhi!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *