January 31, 2023

Dje, artisti i mirënjohur turk Ibrahim Tatlises e ka përjetuar një aksident të rëndë, mirëpo kjo nuk e ndaloi atë të mbante në mbrëmje koncert.

Ai mbajti një koncert në njërin nga qytetet e Turqisë ku morën pjesë numër i madh i qytetarëve.

Në mesin e shumë qytetarëve ishte edhe moderatori shqiptar Robert Berisha dhe e dashura e tij, Laureta Maqedonci.

Këtë e bënë të ditur vet ata përmes disa postime në rrjetin social Instagram.

Në këtë video, Laureta shfaqet duke e ‘dridhur’ belin para këngëtarit Ibrahim Tatlesis, ndërsa Roberti i bën video. /ORAinfo/

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *