January 27, 2023

Beniada Nishani, është modelja shqiptare që ka bërë namin në Evropë me fotot e saj provokative.

E për audiencën e madhe shqiptare, ajo u bë e famshme dhe e dashur me pjesëmarrjen e saj në Big Borther Albania Vip, shkruan ORAinfo.

Ani pse në fillim u paragjykua, më kalimin e javëve në atë shtëpi ajo fitoi respektin e shumë adhuruesve.

Tani, ajo më shumë I është përkushtuar profesionit të saj si modele he së fundmi ka realizuar një foto shumë provokuese, ku në fustan të hapur për pak sa nuk i shihet pjesa intime./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *