October 4, 2022

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja janë mjaft aktivë në rrjete sociale ku nuk i kursejnë dedikimet romantike.

Selvija ka festuar së fundmi ditëlindjen dhe Shpati e ka uruar publikisht. Ai ka publikuar në Instastory një foto pranë saj duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Urime ditëlindjen njeriu më i mirë i kësaj bote, gruaja ime ti që i dhe kuptim jetës sime. Unë dhe Roeli të duam shummmmmm. Jemi me fat që të kemi”, ka shkruar këngëtari.

Leave a Reply

Your email address will not be published.